|  Головна |  |  Контакти | Доставка | Гарантія   | 
 
E-mail адреса:
Пароль:
Новий клієнт? зареєструватись
(нагадати пароль)
 |  » Каталог MobilCom.UA™ » Доставка товаров
Украинский English Русский
Інформація
Контакти
Про фірму
Доставка товару
Безпека
Гарантійне обслуговування
Валюта
Каталог і Ціни
Замовлення Перейти
1 x Перехідник Pigtail для CDMA, GSM MCX male - N male, кабель RG-174, 2 метра № 2807
629,69грн
Виробники
Доставка товаров Доставка товаров
Доставка по Києву
Для Вашої зручності Ви можете скористатися доставкою товару по Києву. Наш кур`єр під`їде до Вас із замовленим устаткуванням і повним пакетом документів в зручний для Вас час. Підібрати товар що Вас цікавить Ви можете на нашому сайті, згідно прайс-листу, а також при безпосередньому спілкуванні з менеджером відділу продаж. Товар, виписаний в рахунку, резервується протягом 2-х банківських днів (без врахувыння дня виписування рахунку). Якщо за цей час рахунок не сплачений, то резервування знімається і товар поступає у вільний продаж. Після надходження грошей на розрахунковий рахунок, ми готові відправити сплачений Вами товар.

Доставка по Україні і закордон
У Вас є можливість замовити доставку товару по території України, а також в іншу країну. Наша компанія співпрацює з різними транспортними організаціями, що дозволяє вибрати, за узгодженням із замовником, оптимальний спосіб доставки. Також Ви маєте можливість запропонувати свій варіанти доставки вантажу. Якщо Вам необхідно доставити товар в іншу країну, зв`яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей перевезення. Оплата доставки Оплата здійснюється за домовленістю, залежно від умов роботи транспортної компанії.

Повернення товару:
Ви можете відмовитися від поставленого нами товару, у випадку, якщо доставлений товар має видимі дефекти або неповністю укомплектований. Товар повинен бути повернений в своїй оригінальній упаковці зі всіма супроводжуючими документами.

Увага!
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!
Для наших клієнтів можлива безкоштовна доставка вантажу по Україні в місто замовника, при покупці товару на суму понад 1000 у.о.

Якщо у вас є питання, будь ласка, зв`яжіться з нашим відділом продаж.
Продовжити
 

© 2005-2019 MobilCom.UA™
Телефон: (044) 599-18-66
Vodafone: (050) 462-07-99
Киевстар: (097) 593-71-51
lifecell :): (063) 350-40-53
mobilcom.ua e-mail: info@mobilcom.ua