|  Головна |  |  Контакти | Доставка | Гарантія   | 
 
E-mail адреса:
Пароль:
Новий клієнт? зареєструватись
(нагадати пароль)
 |  » Каталог MobilCom.UA™ » Безпека
Украинский English Русский
Інформація
Контакти
Про фірму
Доставка товару
Безпека
Гарантійне обслуговування
Валюта
Каталог і Ціни
Замовлення Перейти
1 x Перехідник Pigtail для CDMA, GSM MCX male - N male, кабель RG-174, 2 метра № 2807
629,69грн
Виробники
Безпека Безпека
Політика безпеки.

Наша компанія захищає всю отриману від Вас конфіденційну інформацію. Захист конфіденційної інформації, при обробці особистих даних, як і захищеність всіх комерційних даних, є важливими критеріями, якими ми керуємося в нашій роботі з клієнтами. Всі дані, одержані від відвідувачів сайту, ми обробляємо, дотримуючись конфіденційності і чинного законодавства. Захист даних і інформаційна безпека - складові частини політики нашого підприємства.

Передача особистих даних і їх цільове використовування

Ми можемо використовувати Ваші особисті дані для обробки і виконання Ваших замовлень, управління сайтом, збору статистики, обліку клієнтської бази, опитів по продукції, а також для маркетингових досліджень в мінімально необхідному для цього об`ємі. Без Вашої згоди Ваші дані не можуть бути переданий третім особам.

Захист інформації.

Ми вживаємо заходам безпеки для захисту Ваших даних що зберігаються у нас від маніпуляцій, втрати, знищення або доступу неуповноважених осіб. Наші заходи безпеки постійно удосконалюються з урахуванням новітніх технологічних розробок.

Інформаційна політика.

Ми можемо використовувати Ваші дані для інформування Вас про нашу продукцію і послуги, для проведення опитів і передачі іншої інформації, якщо Ви даєте на це свою згоду. При відмові від отримання будь-якого роду інформації прохання повідомити нас про це.

Продовжити
 

© 2005-2019 MobilCom.UA™
Телефон: (044) 599-18-66
Vodafone: (050) 462-07-99
Киевстар: (097) 593-71-51
lifecell :): (063) 350-40-53
mobilcom.ua e-mail: info@mobilcom.ua