|  Головна |  |  Контакти | Доставка | Гарантія   | 
 
E-mail адреса:
Пароль:
Новий клієнт? зареєструватись
(нагадати пароль)
 |  » Каталог MobilCom.UA™ » Розєми (Конектори) і Перехідники (Адаптери) » Перехідники Цільні Оптичні » Адаптери Петлеві Оптичні
Украинский English Русский
Інформація
Контакти
Про фірму
Доставка товару
Безпека
Гарантійне обслуговування
Валюта
Каталог і Ціни
Замовлення Перейти
1 x Кабель коаксиальний LMR-240, 96% луженая Cu екран +Al фольга, моножильний /1,42mm, ВПЭ/3,81mm, ПЕ/6,1mm, аналог RG-8X, USA, за 1 метр № 2527
1 x Кабельний СВЧ перехідник Jumper N male-N male 4m кабель 1/2 з низьким коефіцієнтом затухання № 1949
105,53грн
Виробники
Адаптери Петлеві Оптичні Список товарів
Показано 1 - 2 (всего 2 позицій) Сторінки:  1 
 Код товара      Назва+   Ціна   Купити 
 2585ALBLCPCM5M6   Адаптеры Петлевые Оптические (LOOPBACK) LC-LC, MM 50/125(62.6/125)   Адаптеры Петлевые Оптические (LOOPBACK) LC-LC, MM 50/125(62.6/125)   0,00грн  Купити зараз 
 2585ALBLC-PCSM   Адаптеры Петлевые Оптические (LOOPBACK) LC-LC, singlemode   Адаптеры Петлевые Оптические (LOOPBACK) LC-LC, singlemode   1'223,78грн  Купити зараз 
Показано 1 - 2 (всего 2 позицій) Сторінки:  1 
 

© 2005-2019 MobilCom.UA™
Телефон: (044) 599-18-66
Vodafone: (050) 462-07-99
Киевстар: (097) 593-71-51
lifecell :): (063) 350-40-53
mobilcom.ua e-mail: info@mobilcom.ua